Najlepsze Polskie marki galanterii

Luksusowe polskie marki galanteryjne zyskują coraz większe uznanie na światowych rynkach. Nasze wyroby doceniane są za doskonałą jakość wykonania i wyjątkowe wzory. Kilka z nich to bez wątpienia liderzy na rynku ekskluzywnych marek galanterii skórzanej. Wyróżnia je przede wszystkim ogromny wybór – od prostych akcesoriów skórzanych aż po te najbardziej luksusowe. Oto krótki przegląd.

WITTCHEN

Jedna z najbardziej znanych polskich marek skórzanych. Firma rozpoczęła swą działalność na początku lat 90-tych i do dziś zbudowała solidną markę. Ponadczasowy, klasyczny styl i doskonała jakość to bez wątpienia wizytówka marki. Każdy sezon obfituje w nowe modele, zawsze modne i na czasie. Wittchen to solidne torebki i luksusowe akcesoria.

BELVEDER

To młoda marka polskiego producenta galanterii skórzanej. Jednak, to że od niedawna jest na rynku to jej ogromny atut. Belveder proponuje nam wyjątkowej jakości, doskonale uszyte akcesoria skórzane, szyte ręcznie. Firma postawiła na jakość i solidność wykonania, nowoczesne wzornictwo i polskich rzemieślników. To właśnie od Belveder kupimy doskonale wykonane ekskluzywne teczki, portfele i torby. Klasyczne i nowoczesne. Firma łączy tradycyjne rzemiosło w nowoczesnym wzornictwem oraz wyjątkową dbałością o detale. Staranne wykonanie hand made oraz najwyższej jakości materiały sprawiają, że wyroby skórzane i galanteria Belveder zawsze będą modne i unikalne.

BATYCKI

To jedna z najstarszych polskich marek akcesoriów skórzanych. Jej początki sięgają 1948 roku, ale dopiero transformacja stała się przełomem dla firmy, gdy przejęła ją Bożena Batycka. To wtedy pojawiła się innowacyjna kolekcja torebek z bursztynem i wszystko potoczyło się błyskawicznie. Dziś to solidna polska firma, a torebki BATYCKI to marzenie niejednej kobiety. Wyjątkowe wzory i doskonała jakość wykonania stawiają markę wśród liderów w branży.

Nasza rodzima galanteria skórzana to dziś naprawdę wyjątkowe i ekskluzywne wyroby, po które coraz częściej sięgamy i które szturmem zdobywają zagraniczne rynki.

Dodaj komentarz